ENGLISH | ESPANOL | CHINESE | RUSSIAN | DANISH | UKRAINIAN | FRENCH | GERMAN
 
  
Головна сторінка.
Про систему навчання Шестова-Робертсон
  Інтерв'ю Михайла Шестова
  Придбати курс за спеціальною ціною (за кредитною карткою)
  Придбати курс за спеціальною ціною (20 способів оплати для тих, хто проживає в СНД)
  Прейскурант та опис заочних курсів
  Всі способи замовлення заочних курсів
  Очні та заочні курси для студентів і викладачів
  Бескоштовні семінари "Як Навчитися Навчатися та Навчати"
  Ділове та творче співробітництво
  Ліцензування викладачів англійської мови
  Перепідготовка викладачів іноземних мов
  Order (in English) courses for Russian Speakers
  Повний текст книги М.Шестова і G.I.Paris
  FAQ's.
  Відгуки про курси
  Вислати заявку чи запит на інформацію
  Потрібні: партнер, програміст, заст. менеджера нью-йоркского офісу,..
  Як стати регіональним ділером, представником
  Найновіший Форум

Архів Форумів

Найновіший Форум

Новий Форум

Посилання 1

Посилання 2


Як навчити себе вчитися. Метод М.Шестова з Книги Гіннеса


"Живий журнал"
Михайла Шестова


Наші партнеры:

Президент Медведев

Комсомольска правда
Все про сліпий машинопис та клавіатурні тренажери


AllBest.Ru


Discover Russian Federation

  ГОЛОВНА СТОРІНКА
Promo Site: www.SupremeLearning.ru
If it walks like an educator,
And talks like an educator,
You can bet it's
  NOT  an educator.
Live Chat by ZaZa Software

Дивіться відеофрагмент одного з очних Майстер-класів Михайла Шестова тут (обсяг - 100 MB)

ОЧНІ, ОЧНО-ЗАОЧНІ (бліц-курси, Майстер-клас) і ЗАОЧНІ курси з англійської, російської та інших мов, а також інших навчальних дисциплін (в тому числі, зі швидкісного машинопису й редагування текстів НА БУДЬ-ЯКІЙ МОВІ) Robin Robertson і Михайла Шестова - журналіста-міжнародника, автора книг-бестселерів "Не вивчається англійська? Методи навчання у корені невірні!", "Як навчити себе вчитися" та "Як швидко вивчити англійську", дипломанта й експерта Книг Рекордів Гіннеса та "Диво" - для СТУДЕНТІВ і ВИКЛАДАЧІВ.
ОЧНІ курси проводяться у
НЬЮ-ЙОРКУ та МОСКВІ, також можлива організация курсів й у Вашому місті.
ЗАОЧНІ курси
Ви можете замовити, не выходячи з дому чи офісу.

ДИВІТЬСЯ І СЛУХАЙТЕ: Подивіться фрагмент передачі третього телеканалу, в якій розповідається про то, що у Москві зараз є три основні способи вивчення англійської: самостійно (на цю тему виступає професор Т.Н.Ігнатова), на курсах (цю тему висвітлює представник школи "Big Ben") та ефективно: за допомогою унікального методу Михайла Шестова,
натисніть тут (обсяг 5 MB), тут (18 МB) або тут (40 MB).

Метод Михайла Шестова - єдиний спосіб швидко поставити правильну вимову і вивчити будь-яку мову так, щоб вас розуміли у будь-якій країні й ви могли говорити іноземною мовою так само вільно, як і рідною

У 2007 р. Михайло Шестов провів постановочний курс для низки власників і топ-менеджерів найкрупніших підприємств (серед яких керівництво Гута-групи) та зірок шоу-бізнесу (особливо хочеться відзначити нашу красуню-співачку Анжеліку Агурбаш). Серед наших студентів керівництво та члени Міжнародного Нафтогазового Клубу, міністри, посли, диктори телебачення, дружина Володимира Шаїнського тощо

 
Анкета
Майстер-клас

ЗАПИШІТЬСЯ на безкоштовну консультацію, індивідуальні заняття або очний Майстер-клас - бліц-курс Михайла Шестова у Москві, а також на корпоративне навчання. Запис відбувається цілодобово за московськими телефонами: +7 (495) 650-3205, +7 (495) 749-7421 - Ганна Василівна, +7 (495) 779-3152 - Наталія.
Запис на очні курси у Нью-Йорку: +1 (917) 208-7434, +1 (917) 208-9964 (цілодобово).
ОДЕРЖАТИ ІНФОРМАЦІЮ про заочні курси і замовити їх Ви можете за телефонами: у Москві +7 (495) 650-3205, +7 (495) 961-5509 (цілодобово); у Нью-Йорку +1 (917) 208-7434, +1 (917) 208-9964 (цілодобово) та інших містах. Також Ви можете проконсультуватися з викладачами-консультантами з Нью-Йорку або Москви у формі чату
- Натисніть на кнопку:
Live Chat by ZaZa Software
Безкоштовні консультації також проводяться через компанію "Skype.com" (відео-, голосовий та звичайний чат) - цілодобово. Наші "ніки": annette_31, waywardventures та shestov.com

НЕ ВИВЧАЄТЬСЯ АНГЛІЙСЬКА?

- Методи навчання у корені невірні!

ШЕВЦІ БЕЗ ЧОБІТ або
ПИЛЯЙТЕ, БАЛАГАНОВ, ПИЛЯЙТЕ...

МИХАЙЛО ШЕСТОВ: "Вузи, школи, курси, книжки, електронні "навчальні" словники, синхронні (та інші) перекладачі й професійна реклама є, а англійська не вчиться або не поліпшується -- ні в учнів, ні у викладачів (у тому числі, носіїв мови)... Більше того, у СНД, наприклад, "вчать" такій "англійській", що практично не піддається поліпшенню, тобто довічно перетворює наших учених, бізнесменів, туристів, спортсменів, емігрантів і т.д. у "ізгоїв-аутсайдерів" - у будь-якій закордонній державі... Проте, все продовжує йти за принципом "У країні сліпих і король - кривий..."
Хто ж поставить вимову російськомовним викладачам, у тому числі, авторам методів-методик, підручників, курсів і "самоучителів", а також навчить їх самих швидко говорити й писати на правильній, стандартній та всім зрозумілій (а не "ламаній") англійській?"...
Попросіть будь-якого викладача або автора "самовчителя" (скоріше, "муляжу самовчителя") вимовити по телефону, цілком і по буквах, слова: "scissors", "thirtieth" или "nevertheless" [англійською]... Ні "розширювати словниковий запас", ні "імітувати мову" вони не вміють. И знаєте чому? Після Жовтневої революції у країні викладається тільки неправильна (примітивна) вимова!.. Пропоную колегам, що постраждали від радянської та пострадянської системи вищої освіти, у котрий уже раз: звертайтеся - я всім допоможу і вивчити мову, і навчитися учити інших. [Продовження, див. тут.]

Михайло Шестов - педагог-новатор, журналіст-міжнародник, автор книг-бестселерів "Як Навчити Себе Вчитися й Навчати", "Так! Ви можете вивчити будь-яку мову і навчити себе вчитися ефективно", "Як Швидко Вивчити Англійську" та ін., що докладно аналізують, крім традиційних, інтенсивні, прискорені, інноваційні та революційні (переважна більшість яких, як з'ясовується, є шарлатанськими) методики вивчення "з нуля" і вдосконалення з гуманітарних дисциплін, особливо з рідної та іноземних мов.


Оголошення:

15 липня, в 14:00, у Білій вітальні Будинку Журналістів - Нікітський бульвар, будинок 8-А - відбулася перша, з 2000 року, прес-конференція Михайла Шестова на тему "Не вивчається англійська? Методи навчання в корені невірні! Як швидко опанувати інтелігентну англійську". Акредитація на наступні прес-конференції проводиться за телефонами: +7 (495) 642-4724 та +7 (495) 580-5033.

Виконується набір на очні бліц-курси з вивчення й удосконалення англійської або російської мови (для дітей і дорослих), які під егідою Союзу Журналістів Москви буде вести - у Білій вітальні Будинку Журналістів - Михайло Шестов і його авторизовані викладачі (з використанням аудіо- та відеозаписів живих уроків Метра). Вартість повного курсу: від 1400 у.о. Короткий опис див. тут. Довідки за телефонами: +7( 495) 642-4724 та (495) 580-5033.

Михайло Шестов виступав на "Радіо Голос Росії" (http://www.vor.ru), з 17:00 до 18:00 за московським часом, 2 липня (1-а частина) та 9 липня (2-а частина) і у передачі Федерального Радіо "Твій час" (http://www.radiorus.ru/radio.html), о 13:30 та 19:30 за московським часом, 6 липня (запис интерв'ю буде опублікований найближим часом).

26 вересня (Європейський день іноземних мов) Михайло Шестов выступав на російському телеканалі REN-TV.

З 2006 року Михайло Шестов активно співпрацює з Російською Академією Освіти.


Короткий огляд системи SupremeLearning Шестова-Robertson™

Очні, заочні, очно-заочні курси SupremeLearning English & Any Other Subject™ - єдиний* спосіб швидко вдосконалитися в англійській до такого рівня, щоб не виглядати "інтелектуально-неповноцінним іноземцем" в очах ділової й західної публіки.
*У першу чергу тому, що в країнах колишнього Радянського Союзу (та й за кордоном), за останні 80 років, не було підготовлено ні єдиного російськомовного фахівця-логопеда, що досконально володіє основами фонетики англійської мови... Логопеди-носії мови воліють працювати (довго й неефективно) над поліпшенням вимови тільки із співвітчизниками або людьми, які вже володіють швидкою, граматично правильною англійською, що погано піддається освоєнню іноземцями, у яких не поставлена вимова. Замкнуте коло... До 99% російськомовних викладачів володіє розмовною граматикою англійської мови на рівні Мауглі або П'ятниці... У кращих московських школах, за "3 центи на годину", працюють прості носії мови, яких "піарщики" видають за "висококваліфікованих викладачів"... Інших ефективних систем швидкого вдосконалення будь-якого рівня володіння рідною або іноземною мовою ні в Росії, ні в Америці також поки не розроблено... Тільки за допомогою Михайла Шестова можна, за 2-3 місяця занять, освоїти англійський на рівні Джулії Робертс або Джорджа Клуні, позбутися іноземного і регіонального акценту в російській, іспанській, датській,.. мові - "злитися з натовпом", навчившись розмовляти на рівні носія. Аналогічні навички можна освоїти, за 4-5 років, у престижних театральних училищах, у які приймаються на конкурсній основі тільки ті, що вільно володіють розмовною мовою. Докладніше - див. тут і на інших сторінках сайту.

Аудіосеминар Михайла Шестова, див. тут. Для перегляду відеосегментів (що не є частиною заочного курсу) однієї із вправ (значно погіршеної якості - з метою зменшення їхнього розміру в MB), що спрямовані на поліпшення рівня розуміння, постановку вимови, вироблення навичок усного мовлення тощо, пройдіть за посиланнями: abbreviation, abroad, absolutely, acquaintance, adjective, again, aisle, alien.
Примітка: текст за кадром читає Робін Робертсон. У начитуванні, крім неї та Михайла Шестова, бере участь один з дикторів чиказького телебачення.


SupremeLearning English and LearnHowToLearn
SupremeTeaching English and LearnHowToTeach -
єдина педагогічна система,
що письмово гарантує викладачам або студентам
конкретні кінцеві результати

Універсальні відео-, аудіо- та комп'ютерні
курси SupremeLearning English & LearnHowToLearn
вперше дозволяють людині будь-якого віку й здатностей,
протягом одного (очно) - трьох (заочно) місяців:
освоїти швидку і зрозумілу всім носіям мови АНГЛІЙСЬКУ "з нуля" або
протягом одного місяця:
значно вдосконалити будь-який рівень володіння
АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
, а також
Навчити Себе Вчитися (будь-яка навичка або
навчальний предмет) набагато швидше й ефективніше


Limited Time SupremeLearning English Course Specials

Тільки до 25 травня включно - самі значні знижки. При замовленні кредитною/дебітною карткою або прямим перерахуванням з банківського рахунку через наш віртуальний магазин у міжнародній системі електронної комерції "PayPal" (з 20 жовтня 2006 року доступний для жителів Росії, України та інших країн бувшого Радянського Союзу!), вартість "Всеохопного" курсу (включаючи доставку) становить:

a. Найновіша версія 6.5 (4 DVD + 3 CD) з відеоматеріалами на DVD та аудіоматеріалами на CD у форматі MP3, можна придбати тільки через нью-йоркський офіс:

- з доставкою по США й Канаді: $138.95.
Для сплати натисніть кнопку:

- з доставкою за межі США й Канади: $148.95.
Для сплати натисніть кнопку:

b. Версія 6.4 (2 DVD + 3 CD) з відеоматеріалами на DVD та аудіоматеріалами на CD у форматі MP3:

- з доставкою по США й Канаді: $104.95.
Для сплати натисніть кнопку:

- з доставкою за межі США й Канади: $114.95.
Для сплати натисніть кнопку:

Примітки.
1. Тільки тим, хто придбав легальну версію курсу та зареєструвався, надаються безкоштовні консультації телефоном* або електронною поштою.
2. Тим, хто придбає матеріали у такий спосіб до 25 травня 2012 року, гарантується особиста телефонна консультація Михайла Шестова.
3. Приблизний строк доставки навчальних матеріалів - 2 тижні. Умови термінової (3-7 робочих днів) доставки (оплачується додатково) підлягають обговоренню з адміністратором WVP - по електронній пошті, через "форму зворотнього зв'язку" (натисніть тут) чи по телефону.
* Дзвінки виконуються нашими викладачами-консультантами за рахунок видавництва WVP.

Інші способи замовлення курсів, див. тут.


ПІДРОЗДІЛИ

Вступ

Офіційний огляд SupremeLearning і
результатів її практичного застосування

Михайло Шестов у Нью-Йорку

Звернення до співвітчизників

Новинка: мультизонні (region free) відеоматеріали на DVD та аудіоматеріали на CD
Замовлення відео- і аудіокурсів. Спеціальні знижки при доставці
післяплатою та іншими способами


УВАГА!

За численними проханнями учасників наших форумів і студентів випущені нові версії (6.4 и 6.5) заочного "Всеохопного" курсу, у яких всі аудіоматеріали записані на мультизонних DVD і CD у форматі MP3.

Тільки до 25 травня включно, вартість версії 6.4 "Всеохопного" курсу становить:

a) $117.00 - при оплаті через наш віртуальний магазин в системі "RBK Money" (див. тут),

b) $99.00 - при виконанні передоплати через системи "Western Union", "MoneyGram" тощо або переказом на банківський рахунок Wayward Ventures Publishing або Михайла Шестова (докладніше, див. тут).

Опис інших способів замовлення див. тут.

ПРО CИСТЕМУ ШЕСТОВА-ROBERTSON

You can teach an old mouse a new trick!

"Досконалість досягається не тоді,
коли вже нема чого додати, але тоді,
коли вже нічого не можна відняти".
Антуан де Сент-Екзюпері

Le style c'est l'homme
- Про людину судять за його стилем

Вступ

Чому основи системи "Як Навчити Себе Вчитися й Навчати" викладаються Шестовим [наголос ставиться на першому складі] на прикладі вивчення або поліпшення будь-якого рівня володіння мовою, у цьому випадку - англійської?

По-перше, саме від рівня володіння всіма формами рідної або іноземної мови (на якій ведеться викладання) залежить ефективність (cамо)навчання будь-якій навичці або навчальному предмету [підказка: якщо викладач викладає суть предмета, а студент, не чітко розуміючи, тобто не володіючи активно якими-небудь із професійних термінів або понять, що містяться у тексті уроку, намагається засвоїти ці пояснення не слово в слово, а механічно переводячи мову наставника в систему звичних образних примітивних кодів (сформованих попереднім життєвим досвідом), то у того, хто навчається, немає ніяких шансів міцно освоїти досліджуваний предмет! Докладніше: у книгах і курсах Шестова].

По-друге, саме ця мова є ("de facto") не тільки основним засобом міжнаціонального спілкування і самою важкою для вивчення мовою світу, але й самим складним "набором інтелектуально-моторних навичок" для освоення "з нуля" або подальшого (самостійного чи з викладачем) удосконалювання!

По-третє, майже ніхто не відчуває необхідності вдосконалюватися у рідній мові, а от в іноземній, тим більше самій популярній - практично кожний. У період освоєння англійської за системою SupremeLearning (особливо, якщо у навчальний процес - як це передбачено "Практичним" і "Всеохопним" курсами для самостійних занять - включаються однотипні, "кальковані" елементи, що забезпечують поліпшення рідної мови), будь-яка людина [вірніше, "мозок будь-якої людини"] починає, чисто механічно, проводити паралельну роботу над удосконаленням і рідною мовою. Виходить, що людина одночасно освоює дві абсолютно різних навички. У результаті чого, вона починає ефективніше сприймати будь-який навчальний матеріал, що викладається не тільки англійською, але й своєю рідною мовою (у цьому випадку, російською)! [Докладніше: у книгах і курсах Шестова]

А тепер - докладніше. Освоєння "ламаного" британського або австралійського варіанту англійської дається росіянину або французу "мало-мало легше", чим американського. Але що відбувається потім?! Самі американці, канадці, австралійці або англійці, у яких з'являється необхідність удосконалитися у рідній (!) мові, попадають приблизно у таке ж незавидне положення*, як і всі іноземці, що десятиліттями не можуть "зрушитися" з примітивного (300-700 слів плюс їхніх похідних, уживаних активно) рівня - у тупик.
[*Безумовно, у середньої людини - "нефілолога", що народилася в англомовній країні, є певна перевага над "чужоземцем": у його активному словниковому запасі від 1.5 до 2,5 тисяч слів, споживаних активно, не враховуючи їхніх похідних. Саме на такий "гранично-недосяжний" набір слів і розраховані всі інтенсивні курси. Так, щоб нормально спілкуватися з англомовними людьми, потрібно мати в активі всього близько 2000 слів. Небагато? Це тільки здається - багато хто й за 50 років до "магічної" цифри 1500 не може "дістатися".]

Людина, що опанувала правильні основи американської англійської, завжди могла вільно перейти до "майже правильного" британського типу проговорення (знизивши рівень інтенсивності процесу артикулювання звуків), але навіть для досить інтелігентного "пасіонарного перфекціоніста" (росіянина або англійця) перехід від британського до американського варіанту або вдосконалення останнього були неможливі. І тривало це до тих пір, поки Шестов не розробив систему SupremeLearning American English & Any Other Subject, що дозволяє людині будь-якого віку (якій "не повезло" і вона "намертво" освоїла "брудні ази" американської, британської, канадської, австралійської, південно-африканської або ізраїльської англійської), без особливого зусиль і грандіозних витрат часу, навчити себе вчитися будь-якій навичці або предмету, що викладається англійською мовою, тобто, безумовно абсорбувати "класичну" американську вимову, ритм і інтонацію мови; навчитися вільно перебудовувати свій спосіб вимовляння англійських звуків під конкретного співрозмовника (мешканця будь-якої англомовної країни), тобто міцно освоїти творчий підхід до мови і до навчання!

І більше того. Тільки SupremeLearning English & Any Other Subject у змозі гарантувати, що ви:

 • освоїте безумовно (а не "вивчите, напружуючи свою пам'ять") фонетику і артикуляцію - усунете помилки у вимові - та граматику,
 • абсорбуєте навички "абсолютної грамотності" - швидкої й правильної усної (позбудетеся від "страху спілкування" = "розговоритеся") та (або) письмової мови,
 • навчитеся "чути", тобто вільно сприймати на слух та розуміти будь-які тексти, набирати высокі бали [high scores] при сдаванні тестів TOEFL, SAT, GRE, WAIS, WISC тощо, які в Америці та інших англомовних країнах часто потрібні при вступі на роботу або навчання;
 • сформуєте або розширите (і зможете легко підтримувати) свій активний словниковий запас освіченого носія мови тощо.

Чому SupremeLearning так ефективна? На відміну від традиційних, прискорених і нетрадиційних, Система навчання мовам Шестова грунтується на природних законах абсорбування (асимілювання, засвоєння) інформації та вільного застосування вивченого людиною будь-якого віку ; комплексно використовує всі способи запам'ятовування, як широко застосовувані (що базуються на зоровому й слуховому сприйнятті), так і практично незадіяні (мобілізуючу рефлекторно-моторну пам'ять пальців, м'язів рота тощо); в десятки разів швидше формує в самого нездатного до мов стійкі навички якісного усного мовлення й письма на правильній, стандартній - internationally accepted - английскій та дозволяє їх самостійно модифікувати, развивати або підтримувати на належному рівні за допомогою періодичного проговорення "язикових гам".

Так уже склалися обставини, що саме Михайлу Шестову - росіянину, журналісту-міжнароднику й педагогу-новатору, що став завдяки розробленій їм в 1987 унікальної педагогічної системи SupremeLearning, лінгвістом-поліглотом, дипломантом і експертом книг Гіннеса й "Диво" - вдалося вирішити "проблему (американської) англійської мови" на міжнародному рівні, спочатку - теоретично, а потім і практично. Бери - та застосовуй (поки пропонують)! Але "не тут-то було". Розробити заочну систему навчання, що за ефективністю наближається до очного, виявилося легше, ніж переконати "керівництво міжнародної навчальної - неймовірно комерціалізованої - індустрії", у тім, що "легальне, авторизоване використання елементів системи Шестова підвищить ефективність існуючих методик", а не "витисне" останні "з ринку", тобто не позбавить "власть імущих - хліба насущного". У будь-якому разі: "Finders - keepers, losers - weepers".

Ось і точиться навколо SupremeLearning, єдиної методичної розробки, що спроможна гарантувати якісне й швидке (пере)навчання "нездатних дорослих", дивна гра - або дайте нам ексклюзивні права на її поширення й використання (якою-небудь однією організацією або міністерством), або - ніякого співробітництва не буде. От яка "небезпечна" система виявилася. Там і "заст. начальника російського освіти" просив 10% від угоди від продажу "know-how" Раді Європи, там і Сорос "стипендію генія" ($1000 [?!] на місяць - за ексклюзивні права) пропонував,.. IBM, Sylvan, Microsoft, десятки міжнародних державних агенцій, комітетів, міністерств та інші "хлопці" подібного рівня, усім схотілося "взяти" SupremeLearning "під своє крило"... [Бажаючі ознайомитися з "детективними історіями" останнього часу, натисніть тут.]

А поки "не взяли", "реклами" їй або ніякої не робити, або всіляко цьому перешкоджати. Причому, поняття "співробітництво", на їхній мові, припускає, приблизно, наступний хід розвитку подій: "Ви, Шестов, повинні навчити 100 американських дітей іноземним мовам. По телебаченню - у прямому ефірі. Наприклад, на всесвітньому каналі "Discovery". Ми із ведучим, Tоні Брауном, уже домовилися. Безкоштовно. Продемонструйте практичне втілення "know-how". А там - подивимося. 'Народу' потрібна SupremeLearning. Уявіть собі, як добре це буде виглядати в рекламі: "Sylvan SupremeLearning". Cто років - сто "рубльов": багатієм будеш". Cекрети системи Шестова, на думку організаторів масового навчання, можна обміняти і на Нобелівську премію (а до цього, на Ленінську або Державну), і на звання доктора наук МДУ, співавтора "академіка Шикина" або партнера "майора Мишина". Філантроп - на філантропі...

Загалом, допомоги від потужних освітніх структур не було ніякої, тільки, так би мовити, "відволікали" Шестова від справи. Тому розроблення нових навчальних матеріалів і просувалася повільніше, ніж самому Maestro (іспанською - "учитель") цього б хотілося (робота йшла у вільний - від основної журналістської діяльності, практичного навчання студентів, що "вважають себе нездатними" і обговорення, з перспективними "партнерами" грандіозних проектів - час). Тому-то й "шуму рекламного" (звичайно створюваного державними спонсорами або ділками, а не реальним "гласом народним", який оцінив ефективність конкретної методики), що завжди супроводжує випуск якого-небудь нового курсу, було не так вже й багато... Так і тривала б заповітна казка "Про білого бичка", якби не бурхливий розвиток интернету - з його неймовірними міжнародними можливостями. Саме завдяки йому, проект SupremeLearning тепер має потребу не в "спонсорах"("один із сошкою - семеро з ложкою"), а в нормальних спонсорах-партнерах і викладачах будь-яких іноземних мов або навчальних дисциплін, просто активних та ініціативних людях, які хотіли б: a) освоїти або вдосконалити свої пізнання в якому-небудь предметі й/або b) навчитися ефективно навчати інших навичкам і предметам, у яких вони є експертами (див. інформацію про форми співробітництва й роботі над новими проектами на сторінці (якщо вам поталанить туди потрапити) "Очні курси", в разділі: "Форми співробітництва").

А тепер, про пабліситі та про колег-передвижників. Популярності - цілком вистачає. Як писали "Учительськая Газета", "Труд", "Аргументи й Факти", "КоммерсантЪ Daily", "Иностранец", "Комсомольськая Правда", "Del Mundo", "Unita", "Правда",... повідомляли CNN, BBC, Fuji-TV та ін. ЗМІ: тільки Михайло дає письмову гарантію, що за два-чотири тижні людина будь-якого віку й здатностей навчиться вимовляти десять тисяч найскладніших англійських слів без помилок [будь-яким іншим способом, середня людина за такий короткий термін і одного міцно не вивчить. Не віриться? Отож, шановні читачі, жоден російський розвідник, синхронний перекладач або автор методики: підручника або самовчителя, що не встиг вивчити англійську "до 14-15 років", за останні (як мінімум) п'ятдесят років, так і не навчився говорити або писати бездоганно, хоча б на рівні лондонського жебрака або техаського фермера! Розпізнає в ньому іноземця - будь-яка дитина... По одній-двох вимовлених фразах. Чому? Справа в тому, що фонетика, у будь-яких навчальних закладах, викладається неправильна, перекручено-примітивна. Наприклад, "of", насправді, ніколи не вимовляється, як "оф" або "ав", ніякого окремого російсько-європейського звуку "о" у стандартній англійській мові просто нема, "w" - не має нічого загального з російським звуком "в" і так далі. Тепер, радимо Вам припинити знайомство з нашим сайтом, перевірити правильність вищенаведеної інформації (заглянувши, наприклад, у будь-який британський або американський словник із транскрипцією) і продовжити читання] + освоїть правильну інтонацію й дикторський (зрозумілий всім "носіям мови") ритм мови, а також (якщо побажає) навички безошибочной - ез непомічених і невиправлених помилок - машинопису (російською й англійською), бездоганного спеленгу і т.п. - для початку.

Ніби б то усім все давно зрозуміло. Та от реального співробітництва з колегами - теж не вийшло. Як же так? Розгадка криється у вкрай низькому рівні професійної підготовки "традиційних", а тим більше "інтенсивних" викладачів гуманитарних (особливо рідної й іноземної мов) та інших дисциплін, що "успішно" трудяться на освітній ниві. Більшість із них - абсолютно "профнепридатні". Вони навіть сплагіатувати SupremeLearning толком не можуть, хіба що два-три формулювання із книг Шестова до себе в "рекламки" переписати [чим вони, до речі, прямо зараз і займаються: наша статистика показує неймовірну кількість відвідувань із "шкіл" іноземних мов, а при проході на ці "сайти", неозброєним оком видно як поліпшуються їхні рекламні формулювання. Це вже триває не перший рік. Але - "не все котові масляна". Як навчилися продавати "курси" неосвіченим або наївним споживачам, так і розучаться...]. Ще раз підтверджуючи висновок Шестова, що вони навіть себе навчити не в змозі. До вчителів, що не вміють навчати, всі вже давно звикли ("Порятунок потопаючих студентів - справа рук самих потопаючих студентів!"), але до того, що вони ще й предметом, який беруться викладати, не володіють - поки не зовсім. Багато навчальних закладів тільки на тім і тримаються, що до "студентів - дилетантів у методології" не "доходить", що їхні викладачі - повні профани. [Нещодавно, у міжнародній пресі був опублікований колективний лист викладачів, британскої английскої, які намагаються із серйозним виглядом навчати іммігрантів у США. Цитую: "Статті Шестова створили для нас нестерпну ситуацію - боїмося заходити в клас. Так і ввижається, що який-небудь новий студент, що начитався Шестова, попросить нас правильно вимовити, цілком і по буквах, слово "nevertheless"...] Як бачите, варто розповісти потенційним слухачам курсів, що їхні майбутні викладачі англійської не володіють англійською - і все, до таких "просвітителів" ніхто більше на навчання не піде (хіба що за "свідоцтвом про закінчення" -- "дипломом" або "сертифікатом міжнародного зразка", але вже не за реальними, міцними, "якісними" знаннями). От так, поступово й сядуть всі "викладачі-митрофанушки" (тобто ті, хто не хоче удосконалюватися і не бажає учитися навчати) за парту SupremeLearning & SupremeTeaching.

А що робити тим, хто все розуміє й хоче навчитися навчати ефективно? Уже зараз кожен (незалежно від наявності диплома або рівня педагогічної підготовки) може пройти короткотермінові (2-4-х тижневі) очні або заочні курси під керівництвом Шестова і стати авторизованим викладачем-консультантом системи "SupremeTeaching" (див. розділ "Очні курси для тих, хто бажає отримати ліцензію на викладання...").

Всім відомо, що практично у будь-якому виді "інтенсивного" навчання, в основному, процвітають "тривіальні шарлатани", "бездарні плагіатори" і "великі комбінатори". Причому, до цього як би "усі звикли" - не звертають уваги. Уявіть собі, що 99,99% іноземців - авторів методик і самовчителів американської англійської не змогли навчитися вимовляти "і двох слів" правильно (ні за 10, ні за 20 років [!?] перебування на північно-американському континенті). Так, до речі, і з британським варіантом у російськомовних, наприклад, викладачів англійської мови - "просвітителів", що працюють у Москві, Києві або Владивостоці - ситуація теж "ахова" (але це - окрема розмова)... А ви коли-небудь чули, що філологи Оксфорду з'ясовують тенденції розвитку власної мови у викладачів п'ятигорського інституту іноземних мов, а уряд Великобританії субсидіює ("нагороджує") фірми, працівники яких володіють американською англійською? Ну не розуміють навіть самі англійці американців! А ви знаєте, що американська система освіти перебуває на 70 місці у світі (після Іраку і Таїланду), та й англійська теж "не виблискує"? Невже ви всерйоз можете думати, що якщо вся традиційна система навчання (а особливо її базова, найважливіша частина - методики вивчення й удосконалювання в мовах) функціонує абсолютно неефективно, то її ж "власне дітище" - прискорені або скорочені варіанти звичайних уроків - дійсно може "перефрантити батька"? Два верблюди можуть пустити на світ тільки третього верблюда. Комір не може рухатися окремо від хазяїна. Not a chance! Загалом: "А король-то - голий!"

Тепер процес вивчення англійської та інших гуманітарних дисциплін спростився: "на зміну селянській конячці прийшов залізний кінь". Базові принципи нового методу досить прості: "Вимовляємо Все Тільки Правильно" [при формуванні, розвитку або вдосконалюванні навичок швидкого ведення розмови]" і (або) "Безпомилково Вимовив - Безпомилково Записав (будь-яким способом: рукою, на клавіатурі комп'ютера або друкарської машинки) Ключові Слова [при освоєнні бездоганного спеленгу й навичок грамотного письма]". Подробиці - на сторінці "Інтерв'ю Шестова" (див. Частина 10) і в книгах Михайла (одну з яких, оглядово-теоретичного й автобіографічного плану, протягом досить нетривалого часу, можна прочитати безкоштовно: перейдіть за посиланням на сторінку "Найновіша книга Михайла Шестова та Gin I. Paris").

І все ж таки, чому саме американська англійська? Адже основним відкриттям Шестова є розроблення до 1987 року (уперше, про це повідомили ТАРС і АПН) унікальних методів (само)навчання будь-якій "інтелектуально-моторній" навичці та гарантованому запам'ятовуванню (міцному засвоєнню на будь-який строк) будь-якої інформації. Справа в тому, що саме американська англійська мова виявилася, навіть для Шестова (який самостійно освоїв низку найскладніших навичок і мов, у тому числі британську англійську і датську - на рівні "носія"), "твердим горішком". [Примітки професійного лінгвіста Melanie Gibbs: a) Ми, стовідсоткові американці (та й будь-які іноземці, що добре володіють нашим варіантом англійської), вільно розуміємо англійців (спасибі британським кінематографістам - багато популярних фільмів зробили й експортували) і, за необхідності, прилаштовуємося до їхньої манери розмови. А от вони, як уже згадувалося, американізувати свою англійську не можуть! З цією ж проблемою судилося було зіткнутися й самому Шестову; b) порівняльні фонетичні характеристики британської та американської англійської блискуче викладені (на жаль, тільки на папері) у роботах талановитого радянського лінгвіста Леоніда Пумпянського, на які "чомусь" ніхто з "інтенсивщиків" не посилається: можливо тому, що вони "занадто логічні й інтелектуальні"?..] Добротних навчальних матеріалів знайти не вдалося - просто в природі не існувало. От і довелося Михайлу, спочатку навчити самого себе (консультуючись по кожному слову, як по ієрогліфу, з високоосвіченими американцями - аж до голови національної ради зі стандартної англійської), а потім, протягом декількох років (працюючи з першоджерелами й навчаючи студентів-очників), створювати свої оригінальні матеріали - "продуктивні", гідні "масового тиражування" - "комплексні бази даних" [фонетичні, граматичні, орфоепічні, лексичні, стилістичні й т.п.]. Перший варіант заочного курсу, що по ефективності наближався до очного, був закінчений наприкінці 1998 року. Поки Шестов "боровся" з американською англійською, у Росії, Америці, Іспанії й т.д., продовжували "розквітати буйним цвітом" (попит є - буде й товар, тяп-ляп і готове!) "інтенсивно-прискорені" методи вивчення англійської , що "розроблені" викладачами, які не вміють (або не бажають) творити і не відають, як поліпшити свою власну англійську, або, приміром, болгарську чи іспанську...

Загалом, низький уклін інтернету! Ні прихильне ставлення до SupremeLearning керівників державних освітніх структур більше не потрібно, ні створення "суспільств дружби й співробітництва" з колегами-митрофанушками. Тепер події розвиваються в точній відповідності зі сценарієм, що побудований на образному твердженні однієї з учениць Шестова, співробітниці видавництва "Московська правда" (висловленому, років 15 тому назад, у передачі ЦТ "Прожектор перебудови"): "Ваша система, Михайло Юрійович, настільки проста, що може використовуватися в якості 'дуроміра'. Той, хто після відвідування Вашої лекції або прочитання книги зрозумів, що саме так і потрібно вчитися або навчати - нормальна людина. А з тим, хто нічого не зрозумів – яка рація розмовляти".

Оскільки навчання будь-якій навичці базується на простих і логічних принципах Системи Шестова, проходження будь-якого очного або заочного курсу SupremeLearning автоматично забезпечує міцне освоєння будь-яким учнем або викладачем не тільки принципів ефективного самонавчання - "Learn How To Learn Any Subject" ("Навчи Себе Вчитися"), але й деяких основних принципів системи "Learn How To Teach Any Subject" ("Навчися Навчати"). Простіше кажучи, після "доведення до блиску" такого "традиційно" важкого предмету, яким є американська англійська мова, ні програмування, ні східні види єдиноборств, ні водіння танку вже не здаються (і не є) такими вже складними і неосвоюваними, оскільки принцип правильного ефективного навчання/самонавчання будь-якій навичці - єдиний! Тим же, хто не бажає вчити "з нуля" або вдосконалюватися в самій популярній мові світу, але хоче навчити себе вчитися або навчати інших значно швидше й ефективніше, залишаються два варіанти дій: a) придбати й повторити вголос за Шестовим тексти відеокурсу (семінару) або аудіосемінару "Як Навчити Себе Вчитися", у яких присутні деякі базові елементи системи "Як Навчитися Навчати" (див. сторінку "Прейскурант і опис курсів") або b) пройти безкоштовні одноденні очні семінари "Як Навчити Себе Вчитися" або "Як Навчитися Навчати" у Копенгагені, Нью-Йорку або Мехіко [в 2005 році - тільки в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі й Москві].

Мелані Гіббс,
журналіст

Офіційний огляд SupremeLearning
і результатів її практичного застосування

Новаторська педагогічна система Шестова-Robertson (єдиний метод, що без застережень "працює" на людях будь-якого віку й здатностей, known in the world as "Learn How To Learn Any Subject Fast: SupremeLearning™ by Michael Shestor [літературний псевдонім М. Шестова, як журналіста-міжнародника] & Robin Robertson" - єдиний метод навчання, що здатний забезпечити міцне засвоєння й вільне застосування вивченого. Система, зокрема, дозволила десяткам тисяч росіян та інших "нових американців і британців" у досить стислий термін міцно освоїти тисячі якісних розмовних, граматично вивірених конструкцій, правила етикету тощо, тобто безумовно адаптуватися до умов життя й роботи у США, Англії, Канаді або Австралії; поставила їх у рівні умови з місцевими уродженцями при пошуку роботи зі спеціальності. Після "Всеохопного" курсу англійської мови Шестова-Robertson, який пропонує гарантований вихід з неминучого тупика в побутовому спілкуванні й професійному просуванні, Вам ніколи більше не буде потрібно ні викладач англійської, ані "гуру"-методист з підвищення ефективності процесу вивчення інших навчальних дисциплін.

Займаючись за SupremeLearning American (в новій версії - "Modern") English & Any Other Subject, виконуючи протягом 1-3 місяців прості вправи (причому, ви повністю позбавлені необхідності думати й запам'ятовувати), які побудовані за елементарною схемою: "правильно вимовив - безпомилково записав (або проговорив по буквах) ключові фрази", ви одночасно навчитеся: добре розуміти будь-які усні або письмові тексти, правильно говорити та (або) якісно писати "інтелігентною" - всім зрозумілою - розмовною англійською; а заодно освоїте (абсолютно автоматично - не виконуючи ніяких спеціальних вправ, тобто, не додаючи ніяких додаткових зусиль) навички якісного імітування мови жителів будь-яких англомовних країн** і навіть, якщо побажаєте, удосконалите свою російську. Інших ефективних методів комплексного вдосконалення англійської, що дозволяють будь-якій людині швидко вийти на рівень високоосвіченого жителя англомовної країни й перестати відчувати себе, навіть після багаторічного перебування в США, Канаді, Англії або Австралії тощо, людиною другого сорту, на жаль, поки просто не існує.
**Приклад. Уявіть собі, що ви переселилися в Індію або будь-яку іншу "англомовну" країну, де говорять на жахливому діалекті, але вважають його єдино правильним. Природно, ви не захочете бути або вважатися "білою вороною". Придбане вміння імітувати мову допоможе Вам вільно підлаштуватися під місцевий "сленг" будь-якого регіону, при цьому не втрачаючи здатності спілкуватися на стандартних міжнародно визнаних варіантах мови: американському або британському.

Хоча SupremeLearning і є інтенсивним методом, у ньому не застосовуються:

 • чудеса,

 • гіпноз, аутогенне тренування, сугестопедія, "бомбардування" Вашого мозку альфа-промінням та сублімованими сигналами; нейро-лінгвістичне програмування, ефект 25 Кадру і музичний супровід (див. історію про "Великого Лозанова", родоначальника подібних методів, на сторінці "Інтерв'ю Шестова", "Частина 6") - "Хто на англійську з музичкою піде - той від неї й загине...";

 • нескінченне мовчазне прослуховування-проглядання або неякісне повторення за диктором звичайних, але видаваних авторами курсів за "інтелігентні", текстів, що начитані або написані безробітними американськими артистами або іноземцями, які запевняють, що комусь у США або Канаді імпонує британський або будь-який подібний, наприклад, "бруклінсько-селянський" або південно-американський акцент; або шановними професорами, які рідною мовою володіють пречудово, але на жаль, не розуміючи проблем студента-іноземця, не знають, як передати останньому свої знання;

 • багаторічне штудіювання "революційних" підручників граматики та псевдонаукових методичних посібників, що пропонуються студентам як самовчителі, але чомусь містять у собі вправи, які не в змозі виконувати навіть "маститі" викладачі;

 • "інтелектуальні" домашні завдання й диктанти; автодидактика; мнемотехніка,

 • примітивне, що через пару тижнів забувається, нав'язане викладачем "запам'ятовування" за допомогою картинок-образів по дитячому типу, або "спілкування" з учнем, що супроводжуються роз'ясненнями, типу: "правильна вимова і стиль письма сформуються потім" [як би "самі по собі" (!?)]; "нічого, що ви зараз розмовляєте з помилками, це - не страшно; головне, щоб вони [носії мови] Вас розуміли" [та ніхто не зможе Вас зрозуміти!], "зараз ми повчимося тому-то, а пізніше - тому-то" [іншими словами: "ви поки вчіться за нашою методикою - не звертаючи серйозної уваги на "море" помилок,... у майбутньому помилки зникнуть, а швидкість мови й письма залишиться..." і т.п.].

New! Опубліковано три нові версії аудіо-, відео- і комп'ютерних курсів SupremeLearning American English & Any Other Subject для російськомовної аудиторії та деякі інші учбово-методичні матеріали з поясненнями складностей російською мовою.

"Базовий", "Практичний" і "Всеохопний" курси ілюструють теоретичну базу системи LearnHowToLearn/SupremeLearning, пдокладно викладену в книзі-міждународному бестселері М.Шестова та Robin Robertson "Так! Ви Можете Вивчити Будь-яку Мову й Навчити Себе Вчитися Ефективно". Курси грунтуються на практичних вправах і розраховані на освоєння або поліпшення навичок ведення розмови й письма через "тренування мови", за принципом "Роби Як Шестов і Носії Мови".

Курси побудовані на вправах нового типу, що забезпечують міцне засвоєння й вільно-рефлекторне слідування традиційно важким для запам'ятовування правилам граматики та стилістики в усній і письмовій мові + гарантують абсорбування найбільш часто вживаних фраз, ідіом, сленгових виразів тощо - абсолютно необхідних для інтелектуально-світського і повсякденного спілкування, але складних для запам'ятовування, написання та бездоганного промовляння навіть для носіїв мови, якщо останнім "не повезло" і вони їх механічно не асимілювали в дитинстві (більш докладно на сторінці "Прейскурант і опис курсів" та нижче).

У курсах містяться:

a) тисячі "базових" слів та їхніх похідних, начитаних і "розжованих" авторами таким чином, щоб забезпечити їхнє правильне відтворення людиною без музичного й лінгвістичного слуху;

b) тисячі складних речень, що забезпечують безумовне освоєння реальної американської інтонації та ритму мови, формування навичок швидкого і грамотного ведення розмови, мистецтва правильного й чіткого проголошення слів і звуків "на стиках", а також навичок розпізнавання на слух перекручених розмовних конструкцій (та рішення інших, не менш важливих, супутніх проблем).

Ці курси спеціально розроблені для дітей і дорослих, які, освоївши примітивну англійську, дійшли логічного висновку, що:

 • спілкування з носіями мови,
 • читання з науковим виглядом (роблячи вигляд, що "усе розумієш") книг і газет,
 • прослуховування мудрих університетських лекцій,
 • перегляд фільмів за участю голлівудських кінозірок і будь-яких освітніх телепередач,
 • заняття за будь-якими традиційними або прискореними (особливо тими, що базуються на "лінгафонному" методі "брудного"/неякісного повторення слів та речень за диктором-інструктором) методиками,
не в змозі забезпечити:
 • ні розширення їх активного словникового запасу,
 • ні постановку правильної вимови,
 • ні безумовну адаптацію до умов життя і роботи в англомовних країнах,
 • ні ефективну "боротьбу за кращі місця під сонцем" з тими, для кого англійська мова є рідною.

Примітка. Курси називаються "SupremeLearning American English & Any Other Subject" тому, що вони забезпечують освоєння учнем принципів системи "Як Навчити Себе Вчитися" саме на прикладі ививчення або вдосконалення американського - основного стандартного й найбільш складного - варіанту англійської мови.

Михайло - широко відомий у СНД і на Заході журналіст-педагогічний оглядач ряду міжнародних засобів масової інформації, лінгвіст-поліглот, радник "Дня Землі" та низки інших організацій ООН, російського та американського урядів з рішення проблем "гарантованого перенавчання" і підвищення кваліфікації дорослих.

Інформація про інтелектуальні досягнення Шестова з швидкісної роботи, корегування і редагування текстів на комп'ютері (на більшості європейських та інших мов) та його систему навчання занесена у всесвітнє видання Книги рекордів Гіннеса, російську Книгу феноменальних досягнень людини "Диво" та інші подібні видання. Просвітницька діяльність Михайла широко висвітлюється засобами масової інформації 73 мовами світу: CNN, ABC, "Новое русское слово" в Америці, "Коммерсантъ Daily", ГРТ, "Комсомольськая правда" у Росії, "BBC - World Service Television" у Великобританії, "Fuji-TV" у Японії тощо.

Шестов періодично проводить у навчальних закладах США й Канади семінари на тему "Як навчити себе вчитися і навчати", курси підвищення кваліфікації синхронних перекладачів, викладачів іноземних мов і парламентських стенографів, а також особисто поліпшує будь-який рівень володіння англійською (та іншими мовами) переважно дорослим, найбільш "непосидющим", "нездатним" і "зневіреним" учням (за браком часу - не більше 20 на місяць). Під час навчання метр дуже суворий з учнями, але результат того вартий. :)

Михайло Шестов у Нью-Йорку


Посилання на фотографію Михайла Шестова крупним планом


Біля головної ялинки США. 1 січня 2005 року.


Фотографія з газетної публікації


М.Шестов із засновником "Дня Землі", ООН,
Джоном МакКоннеллом


М. Шестов і представник Німеччини в ООН
посол Ганс Шумахер обговорюють ситуацію на Близькому Сході


М.Шестов з послом Аргентини у США
Дієго Раміро Гіларом


М.Шестов з президентом Міжнародного
Імміграційного Фонду ООН
Эдуардо Хуаресом-Пагліокко


М.Шестов із групою студентів-очників

Ukrainian Home Page | Інтерв'ю Михайла Шестова Способи замовлення курсів | Замовлення курсів через Amazon.com | Очні курси для студентів та викладачів | Безкоштовні семінари "Як Навчитися Навчати" | Ділове і творче співробітництво | Ліцензування викладачів англійської | Перепідготовка викладачів іноземних мов | Order (in English) courses for Russian Speakers | Повний текст книги М.Шестова і G.I.Paris | FAQ's | Аудіосемінар і приклади вправ | Вислати заявку чи запит на інформацію | Limited Time SupremeLearning Course $pecials | Новітній Форум

This page was last updated March 5th, 2015
© Copyright 1987-2015 by Wayward Ventures Publishing & Michael Shestov